Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Watch nasıl çalışıyor?

1,415
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Watch nasıl çalışıyor?

Apple Watch ne yazık ki şu an için kendi başına çalışabilen bir saat değil. iPhone 5 ve üstü bir iPhone cihaz ile çalışabilen Apple Watch, alındıktan sonra öncelikle iPhone'daki Apple Watch uygulaması üzerinden eşleştiriliyor, ardından iPhone'daki ve Watch'daki bluetooth özelliği sayesinde birbiri ile entegre bir şekilde çalışıyor. Apple Watch saatlerin bluetooth'un yanı sıra telefon ile aynı ortam ağına (wifi) bağlandığı zaman daha hızlı ve entegre bir şekilde çalıştığı gözlemleniyor.


Apple Watch tamamen şarj olduktan sonra kullanıma bağlı olarak aşağı yukarı 1 günlük şarj süresine sahip. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki telefon ile birlikte kullanılan Apple Watch, aynı zamanda telefonunuzun da şarjını tüketiyor. Apple Watch'ın telefon ile entegre çalışması, bluetooth'un gelişmiş özellikleri sayesinde telefonda bir gün içerisinde ortalama yüzde 10 - 15'lik bir şarj kaybına yol açıyor. Apple Watch'un şarj ömrü, kullanıma bağlı olarak 8 - 36 saat arasında değişirken, saatin tek başına şarjı genellikle ortalama bir tam gün yetiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat