Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Music nedir?

1,260
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Music nedir?

Apple, yıllar önce iTunes ile müzik endüstrisinde büyük bir değişim yaratmıştı. iTunes ile ufak ücretler karşılığında sevdiğimiz müzikleri indirebilir hale geldik ve bu elbette müzik piyasasını etkiledi. Artık günümüzde korsan müzik indirmek sona erdi diyebiliriz. 

Apple müzik servisleri pastasına güçlü bir uygulama ile katılıyor. Spotify, Deezer gibi müzik servislerinin yeni rakibi Apple Music, iOS 8.4 ile artık piyasada. Herhangi bir Apple ürünü kullanan herkes artık Apple Müzik kullanabilecek, üstelik paralı üye olmak zorunda da değiliz.

Son güncelleme ile iOS cihazlarında yenilenen Apple Music uygulamasının içinde artık kendi müziklerimiz ve iTunes'tan satın aldıklarımız bulunuyor. Apple Music'in paralı servisine üyeysek 7/24 canlı yayın yapan radyo kanalı Beats 1 ve Spotify benzeri bir müzik servisi göreceğiz. Buna göre çevrimdışı müzik dinleyebilecek, kendi listelerimizi oluşturabileceğiz. Fiyatının Türkiye için 9.99 TL olması beklenen müzik servisinin Spotify'a karşı en büyük artısı diğer bir avantajlı paket olan aile paketi. Bu paket için de 14.99 TL ödemek gerekiyor.

Bir diğer özellik de Connect adlı müziklere özel tasarlanan sayfalar. Connect ile müzisyenler, hayranları ve dinleyicileriyle iletişime geçebilecek.

Apple Music'in Android ve Windows cihazlara 2015 sonbahar aylarında gelmesi bekleniyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat