Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anne adayı Amerika'ya doğum için ne zaman gitmeli?

594
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Anne adayı Amerika'ya doğum için ne zaman gitmeli?

Uzmanlar tarafından önerilen Amerika'ya gidiş tarihi gebeliğin 28. ve 32. haftaları arasıdır. Bu haftalarda uçak yolculuğu yapmak anne ve bebek için oldukça idealdir. Anne adayı uçağa binebilmek için doktor raporu almalıdır.

Bazı anne adayları gebeliğin 25 ya da 26. haftasında gitmeyi tercih eder. Bu tarihlerde gidebilmek için gebeliğin gidişatına bakmak gerekir. Yapılan testler sonucunda anne ve bebek sağlıklıysa doktorun onayı ile bu haftalarda Amerika'ya gidilebilir.

Amerika'da doğum yapmak için firmalarla görüşülecek en uygun tarih hamileliğin 20. haftası ve sonrasıdır. Gebeliğin 20. haftasında gebeliğin gidişatı ile ilgili çok önemli testler yapılır. Gitme kararının bu testlerden olumlu sonuç aldıktan sonra verilmesinde fayda vardır.

Nadiren 32. haftadan sonra Amerika'ya giden anne adayları vardır ancak uçak yolculuğunun uzunluğundan dolayı 32. haftadan sonra gitmek uzmanlar tarafından önerilmez.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat