Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Anadolu Kavağı'na nasıl gidebiliriz?

40,656
kez izlendi
Puan: 3.85 / 5
Detaylı Açıklama

Anadolu Kavağı'na nasıl gidebiliriz?

Anadolu Kavağı, İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı bir semttir. Anadolu Kavağı'na özel aracımızla gideceksek, boğaz sahilinden kıyıya paralel olarak, boğazın girişine, Anadolu Kavağı'na kadar gidebiliyoruz. Anadolu Kavağı'na ulaşım için bir diğer gidiş yönü ise Anadolu yakasındaki Kavacık'a gelip oradan Beykoz'a ulaşmak. Buradan sorna tabelaları takip ederek Anadolu Kavağı'na varabilirsiniz.

Anadolu Kavağı'na toplu taşıma aracı ile gideceksek, Eminönü'nden Boğaz seferi yapan şehir hatları vapurlarına binebilirsiniz. Boğaz seferi yapan vapurlar sabahları 10 - 10:35 gibi kalkıyorlar ve kıyıya paralel olarak bir açık hava müzesindeymişiz gibi, bizi gezdirerek Kavak'a kadar getiriyorlar. Anadolu Kavağı'na doğrudan gitmek için bir diğer yol ise Avrupa yakasındaki Sarıyer'e gidip, Sarıyer İskelesi'nden kalkan ve sizi 10 dakika gibi kısa bir sürede Anadolu Kavağı'na ulaştıracak vapurlara binmek.

Sarıyer İskelesi'ndeki vapur seferlerinin en hoş yanı yolculara bir yemek yeme süresinin ayrılmış olması. Buna göre, Anadolu Kavağı'na gidip yemeğinizi yedikten sonra dönüş vapuruna rahatlıkla yetişmeniz mümkün. Tabii ki siz Anadolu Kavağı'nın müthiş manzarasınra biraz daha fazla vakit ayırmak isterseniz, bir sonraki vapuru da bekleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat