Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Amsterdam'da Red Light District nasıl bir yer?

175,735
kez izlendi
Puan: 4.24 / 5
Amsterdam'da Red Light District nasıl bir yer?
Hollanda'nın Amsterdam şehri bir özgürlükler şehri. Amsterdam'a gittiğinizde öncelikle oradaki liberal havayı soluyorsunuz; Red Light District bunlardan bir tanesi.

Red Light District Türkçeye çevrildiğinde "kırmızı fener sokağı" olarak adlandırılabilir. Burada vücutlarını kiralayan hanımlar var; onlar küçük odalarda müşterilerine servis veriyorlar. Fakat işin enteresan tarafı burası çok da turistik bir yer. Burada aynı zamanda Amsterdam'da yasal olarak bulunan ve hükümetin kontrolü altında hafif esrarların satıldığı Coffeshop'larda tütünle karışıtırılarak veya sade olarak esrar bulmanız mümkün.
Amsterdam'a giden tüm turistler mutlaka bir kez de Red Light District'e uğrayıp sokaklarında dolaşıyorlar. Bu nedenle Red Light District'e giderken çekinmenize hiç gerek yok. Bu bölgeye turistler aileleri ile birlikte bile gidebiliyorlar; sonuçta hayatın gerçeklerinden bir tanesi.

Red Light District'te sadece kadınların çalıştıkları mekanı değil, seks endüstrisinin başka mekanlarını da görmek mümkün. Red Light District'te özel şovlar yapılan pek çok gece kulübü de bulunuyor.
Yaşam Kanalı Hepsini Gör
Gusül abdesti nasıl alınır?
Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat