Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsız yüz germede en son yöntem nedir?

3,567
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyatsız yüz germede en son yöntem nedir?

Ameliyatsız yüz germede en son yöntem ipek koza adını verdiğimiz yöntem. Diğer yöntemlerle kıyaslayacak olursak, birçok avantajları mevcut. En büyük avantajı uzun süreli kalıcılığı olması. Ek olarak çok kısa bir sürede uygulanabilir bir yöntemdir. Bir kahve molasında dahi uygulanabilir. 

İpek koza yöntemi ismini doğadan, ipek böceği ve kozasından alıyor. Doğada belli bir süreç geçiriyor. İpek böceği önce yumurtalarını dut yaprağına bırakıyor. Daha sonra bu yumurtalar olgunlaşıp tırtıl halini alıyor. Tırtıl olduktan sonra yaprakla beslenip belli erginliğe ulaştıktan sonra etrafına bir koza örüyor. Kozanın doğal olarak içi sıkı, dışı gevşek bir yapıya sahip.

Biz de bu yöntemle cildin altını sıkılaştırarak dışarıdaki gevşek yapıyı onarmaya çalışıyoruz. Yıllar geçtikçe biliyoruz ki, cilt altındaki elastik dokuda belli erimeler meydana geliyor. Biz cildin altını adeta bir koza gibi örerek bu gevşekliklerin önüne geçmeye çalışıyoruz. En büyük avantajlarından bir tanesi sadece örme değil, aynı zamanda askılama da yapabiliyoruz. Çünkü yılların vermiş olduğu cildin altındaki elastikiyet kaybı cildin elbisesi dediğimiz üst deri tabakasında gevşemelere sebep oluyor. Bu yöntemle cildin altı ile üstünü aynı seviyeye getirip, yerçekiminden kaynaklanan aşağıya doğru gevşemeyi toparlamaya çalışıyoruz. 

İpek koza ile yüz germe tekniği hakkında daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat