Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsız yüz germe nasıl yapılır?

4,133
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyatsız yüz germe nasıl yapılır?

Ameliyatsız yüz germe üç farklı teknolojinin birleştirilmesi ile yapılır. Sırası ile birinci olarak yüz kaslarının gerilmesi, ikinci sırada kas ile cilt arasındaki bağ dokusunun güçlendirilmesi ve son olarak da cilt yüzeyindeki kırışıklık ve lekelerin tedavi edilerek cildin yenilenmesi sağlanır. 

Birinci aşamada öncelikle zaman ve yerçekiminin etkisine yenik düşen yüz kaslarının gerilmesini sağlamak gerekir. Yüz kaslarının gerilmesi ile yüz kendi kendisine yukarı kalkar ve eski genç duruşuna kavuşur. Yüz kaslarının gerilme ve güçlendirilmesinde; fizik tedavide de çok etkin kullanılan şok dalga tedavisi  özel yüz başlığı ile uygulanır. 2 günde bir yapılan toplam 10 seanslık bir uygulama sonrasında yüz kasları herhangi bir enjeksiyon ve ya ameliyata gerek duymadan gerilir.
 Yüz kasları ve cilt yüzeyi arasını dolduran bağ dokusu zayıflamış olabileceğinden, yüz kaslarını çalıştırdıktan sonra bağ dokusunu güçlendirmek için termal radyo frekansı uygulanır. 

Cilt dokusunun üzerinden direk bağ dokusu bölgesine etki gösterebilen ve ısı veren termal radyo dalgaları bağ dokusunun güçlenmesini sağlar.  
Yüz kasları ve bağ dokusu gerildikten sonra; cildin üzerinde oluşmuş kırışıklık, leke ve varsa izlerin tedavi edilerek cildin yenilenmesi gerekir. Bu aşamada yeni nesil fraksiyonel radyo frekansı kullanılır. 
Eskiden deriye iğneler sokularak uygulanan ve bu sayede kanallar açan fraksiyonel radyo frekans tedavisi günümüzde iğnesiz gerçekleştirilebilmektedir.

Uygulama ciltte çok ufak mikro kanallar açar ve cildin altına kadar bir yaralanma oluşturur. Açılan kanalları cilt onarmak için harekete geçer.  Yüzdeki deri tabakası kendi kendisini tedavi ederek yenilerken, kırışıklık ve lekelerde tedavi edilmiş olur.  

Tüm bu uygulamalar sadece yüzü germek için değil aynı zamanda cilt sağlığı içinde çok faydalıdır. Yapılan uygulamalar 1,5-2 yıla kadar etkisini devam ettirir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat