Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsiz vajinal estetik yöntemi Femirenew işlemi ne kadar sürer?

7,611
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyatsiz vajinal estetik yöntemi Femirenew işlemi ne kadar sürer?

Femirenew işlemi ameliyatsız bir işlem olduğu için uygulama süresi de oldukça kısa sürmektedir. Bu işlemden önce hastaya herhangi bir anestezi uygulaması yapılmaz. Bu nedenle herhangi bir öğlen aranızda veya müsait bir zamanınızda kliniğe 15 dakika kadar bir süre ile uğramanız yeterli olacaktır. Üzerinizi değiştirdikten sonra özel masaya alınırsınız ve bu işlemi ortalama 10-15 dakikada uygulayıp hasta hemen aynı gün evine gönderilebilir. 

Tamamen ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilecek vajinal gençleştirme işlemi toplam 3 seans uygulanır. Seans aralarında birer ay mola verilir. Böylece 2 ayın sonunda vajinal bölgede tamamen bir gençleşme, sıkılaşma ve değişim hissedilir. 

Genital renk açma işlemi öncesinde de genital bölgeye lokal anestezikli bir krem uygulanır. Bu ortalama 20 dakika kadar genital bölgede kalır. Daha sonra işlem gerçekleştirilir. Bu işlem de ortalama 10 dakika kadar sürer.  Femirenew ile genital renk açma işlemi genellikle hastalarda tek seansta sonuç verir. Bazen ek olarak 2. seansa başvurulur. 2. seans sonunda da genital bölgede ortalama 2-3 ton renk açılması sağlanır. 

Femirenew, vajina sıkılaştırma ve idrar kaçırma problemlerinin çözümünde kullanılacaksa, bu ekstra bir zaman kaybı ya da ek seans getirmez. Vajinal sıkılaştırma işlemi esnasında bazı özel bölgelere lazerin atış sayısını bir miktar daha artırarak çok kısa bir süre içinde bu probleme de çözüm getirilebilir.

Femirenew işlemi lazer kullanılarak yapılan bir ameliyatsız genital gençleştirme yöntemidir. Femirenew, vajinal bölgenin sıkılaştırılması, stres üriner inkontinansı adı verilen idrar kaçırma problemlerinin tedavisi ve genital bölgenin renginin açılması için uygulanabilir. Bunun bir diğer başlığı olan cerrahide kullanılan başlığı ile de eğer cerrahi olarak bir genital estetik ameliyatına gerek duyuluyorsa bu ameliyatları çok daha az komplikasyonlu, çok daha konforlu geçirmeniz sağlanır. 

Ameliyatsız genital estetik ile ilgili daha fazla bilgi için:
esteworld.com.tr/ameliyatsiz-genital-estetik

444 3 789 - 0216 474 54 54

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat