Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsız göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

2,361
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyatsız göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği son dönemde çok popüler olan bir uygulamadır. Çünkü göz kapaklarındaki düşüklük ve deri fazlalığı eskiden bu yana pek çok cerrahi müdahale ile tedavi edilmeye çalışılan bir problemdi. Son dönemde plazma tekniği adı verilen bir teknoloji ile göz kapağının bulunduğu alandaki deri fazlalığı fulgurasyon metodu ile buharlaştırılmakta ve derinin iyileştirilmesi ile birlikte ortalama 28 günlük periyotlarla dokunun iyileşmesi, dokunun iyileşmesi, dokunun kalması ve göz kapağındaki deri fazlalığının o bölgeden uzaklaştırılması mümkün kılınmıştır.

Son derece başarılı bir teknoloji olan ameliyatsız göz kapağı estetiği tekniğinde yoğun güneş koruyucu kremlerin kullanılması, işlemden sonra gözlerin çok iyi bir şekilde güneş ışınlarından korunması gerekmektedir.

Özellikle çok fazla bir deri fazlalığı yoksa cerrahi dışında bir metod olarak son derece başarılı kabul edilir. Ameliyat ile karşılaştırılabilecek kadar başarılı kabul edilen sonuçlara sahiptir.

Plazma teknolojisi göz kapağındaki deri fazlalığını uzaklaştırmak ile birlikte, göz çevresindeki ince derideki kırışıklıklarda, deformasyonlarda da başarı ile kullanılan bir teknik olarak son derece göze çarpmaktadır. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat