Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyatsız burun estetiği nedir?

12,225
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyatsız burun estetiği nedir?

Ameliyatsız burun estetiği, burun kemerini gizlemek, burun ucu düşüklüğünü gidermek ve varsa asimetrileri azaltmak için yapılır. Gülerken olan burun düşüklüğü ve kanatların açılması da yine düzeltilebilir. Ayrıca revizyon ameliyatı gereken burunlarda da çoğu zaman ameliyatsız bir şekilde düzelme sağlanabilmektedir.
 
Burun kemerini gizlemek ve burun ucunu kaldırmak için en çok hyalüronik asit dolguları kullanılır. Uyuşturucu krem uygulamasını takiben dolgu yapılırken kontrol tamamen kişinin kendisinde olacaktır, öyle ki aralıklarla aynadan bakıp doktoru yönlendirebilmektedir. Bu işlemler esnasında uyuşturucu krem sayesinde kişi neredeyse ağrı hissetmez ve işlemi çoğu zaman küçük dokunuşlar şeklinde algılar. Ameliyatsız burun estetiğinin en büyük avantajı kişinin işlem sırasında uyanık olup sürece müdahil olabilmesidir. Böylece ortaya çıkacak olan sonucu doktorla birlikte aşamalı olarak tamamlamış olmak söz konusudur. Bu da ameliyatsız burun estetiği olan kişinin isteğine en yakın sonucu almayı hızlı bir şekilde kolaylaştırmaktadır.
 
Yine radikal bir değişiklik aramayan ancak gülerken olan burun ucu düşüklüğü ve kanatların açılması gibi durumlardan rahatsız olan kişilere de küçük dozlarda Botox uygulaması yapılarak küçük bir işlemle düzelme sağlanmaktadır.  
 
Bu işlemler sonrasında kişi hemen günlük hayatına dönebilir, günlük işlerini kolaylıkla takip etmeye devam edebilir.
 
Uyuşturucu kreme alerji olması, iğne yerlerinde aşırı hassasiyet gibi çok nadir karşılaştığımız durumlar dışında iyileşme süresi yoktur. En iyi sonucu almak için bu işlemleri bazen 1-2 hafta arayla olmak üzere 2 uygulama olarak yapmak gerekebilir.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat