Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ameliyat ile göğüs büyütme nasıl yapılır?

21,468
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ameliyat ile göğüs büyütme nasıl yapılır?

Ameliyat ile göğüs büyütme yapılırken, öncelikle protezin tipi ve boyutu seçilir. Daha sonrasında kas altına mı, meme dokusu altına mı yerleştirileceğine karar verilir. 


Silikonun meme dokusu altına yerleştirilebilmesi için öncelikle göğsün üst kısmındaki cilt kalınlığının yaklaşık 2 cm olması gerekir. Cilt kalınlığı 2 cm'in altında ise, silikon kas altına yerleştirilir. Bu sayede daha doğal bir form yakalanır. 

Meme büyütme ameliyatında planlama yapılırken, hangi bölgeden girileceğinin planlanması da gerekir. Meme protezi koltuk altından, meme altı oluğundan, meme başından veya göbek kısmından girilerek yerleştirilebilir. 

Meme altı oluğu ve meme başından hem kas üstü hem de kas altı silikon yerleştirme yapılabilir. Silikon koltuk altından yerleştirilecekse kas altına, göbekten yerleştirilecek ise kas üstüne konulabilir. Her tekniğin kendi içinde avantajları ve dezavantajları vardır. 

Burada en doğru kararı doktorunuz ile verebilirsiniz. Bu sayede silikonun nereden ve hangi bölüme ekleneceğine birlikte karar verebilirsiniz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat