Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alkali diyeti ne kadar süre yaparsak kilo verebiliriz?

12,637
kez izlendi
Puan: 2.33 / 5
Detaylı Açıklama

Alkali diyeti ne kadar süre yaparsak kilo verebiliriz?

Amacınız kilo vermekten önce sağlıklı yaşam olmalıdır. Kilonuz değişmese bile alkali beslendiğinizde bel bölgesinde incelme başlar. 

Bel bölgesinde toplanan yağlar asitlenme belirtisidir. Alkali beslenmeye başladığınızda birkaç gün içinde bel bölgenizde incelme olduğunu görürsünüz. 

Alkali diyet kabızlık, gaz ve hazımsızlık gibi şikayetlerin azalmasına yardımcı olur. Mutluluk hormonunun bir kısmı bağırsaklardan salgılanır. Bu yüzden bağırsaklarınız rahat olduğunda kendinizi daha iyi hissedersiniz. Sırt ağrıları da mutluluk hormonunun eksikliğinden olur. Dolayısıyla bağırsaklar iyi olduğunda sırt ağrıları da azalır. 

Hipotiriodi, hipoglisemi ve insülin rezistansı gibi hastalıklar oldukça yaygındır. Bunun sebebi hazır yiyeceklerin günümüzde yaygınlaşmış olmasıdır. Hazır yiyecekler vücudu asitli hale getirir. 

Alkali beslenme hücrenin istediği türde bir beslenme şeklidir. Alkali beslenerek kilo verebilir, kendinizi iyi hissedebilir, sivilcelerinizi azaltabilir ve cildinizin parlamasını sağlayabilirsiniz. 

Vücudunuz asitliyse kilo vermeniz zor olacaktır. Vücutta asit fazlaysa vücut yağları eritmek istemez çünkü yağların erimesi de vücuttaki asitliliği arttırır. Vücudunuz asitli olduğu sürece az yeseniz de kilo alırsınız. 

Videoyu Göster

Sağlıklı Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat