Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,643
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Akrep & Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar; İkizler burcunda gerçekleşen Yeni Ay, maddi anlamda bir fırsatları beraberinde getiriyor. 

Bu ay elinize toplu bir para geçebilir. Bu kaynak kiminiz için banka kredinize gelen olumlu cevap iken, kiminiz için de beklemediğiniz sürpriz toplu para olabilir. Bu ay eşinizin veya ailenizin maddi desteği de olabilir. 13 Haziran'da gerçekleşecek dolunay buradaki gelişin nereden olduğunu netleştirecektir. 

Genel olarak Haziran'da biraz içe dönme, yalnız kalma ruh halindesiniz. Mars bir süredir size gelecek planları yaptırıyor. Günlük hayatınızda yaşadığınız tempo değişimlerine ayak uydurmaya çalışıyor olmalısınız. 

Haziran ayı size tempo değişimi getirebilir. Günlük rutininizde bir süredir yapmak istediğiniz değişimi yaşama fırsatını yakalarsınız. 

14 Haziran'da kesinleşecek Plüton ve Mars arasındaki gerginlik, sizlerin de ruh haline yansıyacak. Yakın çevre veya kardeşler konusunda biraz stres, kısa seyahetlerde problemler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı, enerjinizi dengeli kullanmalı ve kendinizi yoracak aktivitelerden uzak durmaya çalışmalısınız. 

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir aydasınız. Kontrollerinizi aksatmayın, kendinizi ihmal etmeyin. Temponuzu biraz aşağı çekin ve kendinizle ilgilenin.

Hayatınızda yenilikler ve değişim etkileri var. Burcunuzda gezinen Satürn sizi olgunlaştırmaya devam ederken, bir yandan da kendinizi tanıma ve potansiyellerinizi fark etmenizi sağlıyor. 

Bu ay aşk konusunda da olumlu destekler görülüyor. Bekar Akrepler Mayıs ortaları veya Haziran gibi gönüllerini kaptırabilir. Bir ilişkiniz başlayabilir ya da dikkatinizi çekecek birileri olabilir. 
23 Haziran'a kadar Boğa burcunda ileleyecek Venüs aşk hayatınızı hareketlendirebilir.

Evli ve ilişkisi olan Akrepler, 10 - 16 Haziran haftasında ilişkisinde stres yaşayabilir. Buradaki stres eşiniz ile ilgili de olabilecekken, bazılarınız için iş kontağında olduğu kişiler ile ilgili de olabilir. 

Gökyüzü ay ortası biraz strese açık. 7 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu, 1 Temmuz'a kadar devam edecek. Retro sürecinde iletişimde yaşanacak yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. 

Para alış verişi konusunda dalgınlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönemde olacaksınız. Özellikle finans konusunda hesabınızı iyi planlayın.

Bu ay paraların bir kısmı seyahatlere gidebilir, bazılarınız eğitim konusunda harcamalar yapabilirsiniz ama retro sürecinde yapacağınız harcamalarda dikkatli olmazsanız gereğinden fazla para harcama durumunuz olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat