Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,810
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler, Eylül ayında Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile birlikte dikkatiniz biraz sosyal çevrenizde olabilir. 

Arkadaşlar ve dostluklar alanınız olan Başak burcunda 25 Ağustos'ta gerçekleşen Yeni Ay ve Güneşin 23 Eylüle kadar bu alanda olması ve 5 Eylülde Venüs'ün de Başak burcuna geçişi gösteriyor ki, dostlarınız ile birlikte ve belki de yeni bir çevredesiniz. Aynı zamanda kariyer hayatınızda da olumlu bir değişim ve ilerleme yaşıyorsunuz ve Venüs'ün de Başak burcuna geçişi ile kaynaklarınızı arttırıyor olabilirsiniz. 

14 Eylül'e kadar burcunuzun yönetici gezegeni Mars sizinle birlikte. Güçlü ve kararlı bir enerji ile başlıyorsunuz aya marsın da desteği ile. Mars size gayet tempo ve dinamik bir enerji getiriyor ayın ilk yarısında. 15 Eylül'de Yay burcuna geçiş yapacak ve kaynaklar konusunda destek olmaya başlayacak. 

Sahip olduğunuz değerler ile ilgili ve kazancınızı arttırmak ile ilgili enerjiniz yükselecektir. Aynı zamanda bu dönem ihtiyaçlarınızın ön planda olması ve biraz para da harcayacağınız bir dönemi de gösteriyor. Yani para kazanmak için motivasyonunuz yüksek ve bir diğer yanda da harcamalar konusunda da gayet motivasyon hissedecek gibisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat