Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

710
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, pazartesi günü hafta başı işinize ve kariyerinize dönük olacağınız etkiler nedeniyle yoğun bir pazartesi geçirebilirsiniz. Salı gününden itibaren sizi hedefleriniz ve planlarınız adına daha organize olmaya itecek olan enerjiler, biriken işlerin düzene koymanız, çevrenizden destek almanız ve akrabalar, arkadaşlarla iş birliği yapmanız adına sizi iyi etkiler içinde tutacak. 


Akrep burcu bu hafta

Burcunuzun yöneticisi Mars bu hafta başıyla birlikte artık sizin alanlarınıza geçiyor. Bu etki öncelikle kişisel konularınız adına sizi daha cesur adımlara dönük kılarken, olaylar karşısında stratejik hareket etme, planlı davranmaya eğilimli kılacak. Diğer yandan Mars enerjisi hareketli, agresif ve çabuk sonuca gitme taraftarı olmanıza neden olabilir. Bu süreçte, sabırlı ve esnek olmaya çalışmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. 

Bu hafta perşembe akşam saatlerine kadar yüksek olan enerjiniz, cuma gününden itibaren hafta sonunu da içine alan dilimde daha depresif ve kendinize dönük olmanıza neden olabilir. 

Perşembe günü akşam saatlerinde 17.45 ile 19.30 arasında açısız ilerleyecek olan Ay, önemli başlangıçları yapmamak gerektiğini vurgulamakta. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma günü başkalarıyla paylaşımlarınıza dikkat edin. Enerjiler, kişisel konuları herkesle paylaşmadan ve kalabalıklardan uzak durarak günü geçirmenizi daha fazla destekliyor. Hafta sonu da devam edecek içsel alanlarınıza dönük etkiler, pazar gününden itibaren rahatlamanıza olanak sağlıyor.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat