Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

927
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler,

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay enerjileri sizi uzun süredir beklettiğiniz ama artık olgunlaşan ve yüzeye çıkması gereken konularınızda değişim etkilerine yönlendirirken, kendinizi değişime ve yeniliklere açık hissedeceksiniz. 

Maddi konularda farklı kaynaklardan gelmesini beklediğiniz gelirler varsa, Yeni Ay bu alanları aktive edecek. Kredi başvurularınız, bankacılık işleriniz, komisyon ve benzeri maddi beklentileriniz, miras veya nafaka yoluyla aldığınız veya almayı planladığınız kazançlarınız adına Yeni Ay tetikleyici ve yeni oluşumlara açık etkiler verecek.

Yeni Ay'ın gerçekleştiği ve etkisinin yoğun olduğu çarşamba ve perşembe günleri herhangi bir konuda ve özellikle bahsi geçen alanlarda başlangıç yapmayın ve bekleyin. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Zira başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay'ın size sunacağı olanaklardan en rahat hilal fazına gireceği, pazar ve pazartesi günleri faydalanabilirsiniz. Bu haftayı, adımlarınız için hazırlanmak, araştırma yapmakla geçirebilirsiniz ama adım atmak için pazartesi gününübekleyin. 

Hafta sonu, Ay ve Merkür Yengeç burcuna geçtiğinde sizin için eğitim, kişisel gelişim, araştırma, yazma gibi alanlarda güzel etkiler verecek. Bu tip konularla ilgileniyorsanız, hafta sonu bilgiye dönük hareket etmeniz adına etkiler destekleyici.  

Sevgili Akrepler, Bu haftanın ve Yeni Ay enerjilerinin size ve sevdiklerinize güzelliklerle sunmasını dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat