Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,248
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, bu hafta pazartesi öğleden sonra 17.00 civarı gerçekleşecek Yeni Ay arkadaş çevreniz, sosyal alanlarınız, uzun vadeli hedefleriniz ve maddi kazançlarınız adına sizi daha organize ve planlı olmaya davet etmekte. 

Toprak elementinde gerçekleşecek Yeni Ay, hayatınızdaki orta ve uzun vadeli planlarınız ve bu alanlarda organize olmanız gereken durumları tekrar size hatırlatacaktır. 

Akrep burcu bu hafta

Yeni Ay kadar önemli bir diğer bir etki de burcunuzda yaşayacağınız Mars - Satürn kavuşumu. Genel olarak sizi daha gergin, güvensiz kılabilecek bu enerji, depresif duyguları artırarak hayata olumsuz tarafından bakmanıza neden olabilir. Dolayısı ile hafta boyunca sizi rahatlatan alanlarda kalmaya, strese girmeyeceğiniz insanlarla olmaya gayret edin ve durumları esneklikle kabul etmeye çalışarak, takıntılardan uzak durmaya gayret edin. 

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Kariyer alanınızda gerçekleşecek Venüs - Jüpiter kavuşumu normalde oldukça bereketli enerjilere işaret eder ama genel etkiler kuşkucu ve takıntılı olmanıza neden olabileceği için, gelen fırsatları değerlendirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Mümkünse haftayı daha çok organize olma ve planlama ile geçirme, özellikle kişisel ve duygusal konularda adım atmaktan ziyade, hafta boyunca daha çok incelemek tarafında kalmanız, başlangıçlar için acele etmemeniz daha doğru  olacaktır. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat