Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

994
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu, haftanın ilk iki günü kariyer alanınızda seyahat edecek olan Ay, zihninizi daha çok iş ve kariyer alanlarınıza yoğunlaştıracak. İş alanlarınızda daha dikkat çekici olabileceğiniz ve öne çıkabileceğiniz etkiler sizi destekliyor. 

Çarşamba günü öğleden sonradan itibaren organizasyon ve planlamaya daha ağırlık verebileceğiniz etkiler, gerek günlük hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda vurgulu olacak. 

Eğer her hangi bir organizasyonla ilgili plan yapmak, araştırmak durumunda iseniz, çarşamba ve cuma günleri arası düzenleme ve detaylandırmak adına faal olabileceksiniz.

Ancak cumartesi günü başlayacak Merkür rötarının etkileri çarşamba gününden itibaren kendini hissettirirken, detaylarda atlamalar ve dikkat dağınıklığı söz konusu olabilir. Bu nedenle özellikle organize olmanız gereken alan ve işlerde bu hafta ortasından itibaren unutkanlıklara karşı tedbirli olun ve yeni başlangıçlardan ziyade, devam eden iş ve planlara yönelin. 

İlişki alanınızda seyahat eden Venüs, hafta başında aşırı kıskançlıklar, eşiniz veya partnerinizle iletişimde yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bu nedenle sevdiğiniz veya eşinizle ilgili bir planınız veya çözmeniz gereken bir durum varsa, bunu daha çok perşembeden itibaren ele almak, sizin adınıza daha doğru olacaktır. 

Hafta sonu ise uzun bir seyahat veya yolculuk planınız varsa, dikkatli ve planlı olmalı, uçak biletleri, kimlik belgesi, pasaport gibi seyahat evraklarını, unutkanlıklarına karşı iki kere kontrol etmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat