Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,370
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, bu hafta başı pazartesi ve salı günleri ev ve aile alanlarınız öne çıkarken, ailenize daha fazla yoğunlaşarak, evinizle ilgili çözümlemek istediğiniz konuları  yoluna ve bir düzene koyma fırsatlarınız olacak. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Akrep burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Mars, salı gününden itibaren uzun süredir devam eden geri hareketini bitirerek , ileri geçecek ve sizin için giderler, harcamalar alanlarında Mart ayından bu yana devam eden kontrol edemediğiniz durumları toparlama ve düzene koyma imkanı verecek. 

Çarşamba gününden itibaren burç değiştirerek İkizler'e geçecek olan Güneş, başkalarının kaynaklarından gelebilecek maddi gelirleriniz adına fırsatlar sunabilir. Önünüzdeki bir aylık süreçte miras, nafaka, prim, komisyonlar gibi alanlarda daha şanslı olacağınız bir süreç söz konusu ancak sağlığınıza dikkat edin.

Perşembe ve cuma günü çocuklarla ilgili alanlar, eğlence sektörü, müzik ve benzeri iş ve hobi alanlarıyla ilgili yoğunlaşma söz konusu olurken, hayatınızda romantizm yaratıcılığınızda artıyor. 

Duygusal konular sizin için öne geçerken, partneriniz veya sevgilinizle paylaşım içinde olmak adına da güzel etkiler var. Yalnız, enerjiler şartların çabuk değişmesi ve gerginliklere de açık olacağı için, ikili ilişkilerinizde esnek olmak ve meseleleri büyütmemekte önemli olacak. 

Hafta sonu gündelik koşturmalarınız öne çıkarken, tamamlamanız gereken işleri düzene koymaya yönelik olacaksınız. Eğer çalışıyorsanız, bitmeyen işleri tamamlamak adına mesai yapmanız söz konusu olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat