Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

5,228
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftası Akrep burcunu neler bekliyor, uzmanımızın videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Öncelikle burcunuzda bu hafta gerçekleşecek dolunay sizi hafta boyunca duygusal alanlarda oldukça yoğun etkileyecek. Genel olarak hayata bakışınızda daha keskin etkiler içinde olacak, ya hep, ya hiç bakış açınızı adeta bileyeceksiniz. 

Bu nedenle bu hafta aşırı tepkisel davranmaktan mutlaka kaçının. 

Dolunay dönemleri hem duygusal, hem zihinsel olarak daha enerjik oluruz. Tutkularımız öne çıkar ve ruhen inişli çıkışlı etkiler üzerimizde daha hakimdir. 
Bu nedenle, özellikle Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. Zira bu dönemlerde duygusal, zihinsel her alanda karışık ve fazlasıyla yükselmiş enerjiler içinde oluruz. 

Dolayısı ile salı ve çarşamba günleri önemli ve sonuçları uzun vadeye yayılacak başlangıçlarınız adına, bekleyerek durmayı bilerek yol almak daha doğru olacaktır. 

Dolunay burcunuzda gerçekleştiği için, dikkat etmeniz gereken, davranışlarınızda ve duygularınızda aşırı uçlara geçme eğiliminiz yüksek olacak. Bu nedenle ele aldıklarınızı mutlaka sakin bir şekilde değerlendirmeye çalışmak ve olayları her yönü ile görmeye çabalamak sizin için çok önemli diyebilirim.

Diğer yandan bu enerjiler sizin için özel bir konuda netleşme sağlayabildiği gibi, kendinizle ilgili farkındalıklar  da artacak. Yapmak istediğiniz ve bir şekilde beklettiğiniz amaçlarınızı gerçekleştirmek adına kendinizi hazır hissedebilir veya buna uygun şartların geliştiğini fark edebilirsiniz. Eğer duygusal kontrolünüzü iyi dengeleyebilirseniz, dolunay enerjileri sizi sorumluklarınızla yüzleştirecek ve hayatınıza önemli bir ivme kazandırabileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat