Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrepler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,847
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrepler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay, sizi ev ve ailenizle ilgili konular, gayrimenkul ve yuva alanlarınızla ilgili tamamlanmalara sevk edebilir. Önünüzdeki kısa vadeli dönemde yuvanız ve ailenizle ilgili duran bekleyen konular artık hızlanacak. Taşınmak, evinizi yenilemek, ailenizle ilgili bir konuda artık karar vermek olası olacak.

Akrep burcu bu hafta

Bu hafta pazartesi öğle saatlerinden çarşamba akşam üstüne kadar ilişki alanınızda ilerleyecek olan Ay, dikkatinizi beraberliğiniz veya ilişkinize yönlendirecek. Özellikle duygusal konularda daha hassas ve kırılgan olabilir, çabuk alınganlık gösterebilirsiniz. Bu nedenle hafta ortasında ilişkilerinizde meseleleri fazla büyütmeden ele almak, kontrolcü tarafınızı törpülemeniz doğru olacak. 

Perşembeden günü yer değiştiren enerjiler, daha cesur ve fevri adımlara dönük olmanıza neden olabilir. Bu süreçte başlangıçlara, yenilenmelere ve kararlarınızı uygulamaya daha yakın olabileceksiniz. 

Cuma günü tekrar yer değiştirecek Ay, karşıt burcunuza geçerken sizi de ikili ilişkilerinize yeniden odaklayacak. Diğer yandan ortaklı işler, ticari adımlar ve parasal gelirlerinizle meşgul olmanız gerekebilir. Hafta sonu boyunca ise beslenmenize dikkat etmek, yağlı gıdalardan kaçınmak doğru olacak. zira bu süreçte bedeniniz yağ depolamaya her zamankinden daha yatkın olacak.

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat