Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,769
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu bu ay çok çalışma, iş ve gündelik hayatta sorumlulukların artması, elde edeceklerinizi fazlasıyla mücadele ederek almak durumda kalmanız söz konusu. İş alanlarınız 23 Temmuz'dan itibaren rahatlayacak ve öne çıkmak, liderlik etmek söz konusu olacak. 

Yönetim konularında uğraşılarınız varsa, bu süreçten itibaren önemli bir projeye geçiş yapmak, liderlik etmek söz konusu. İş görüşmeleri, sizin için önemli bir toplantı veya organizasyonu eğer mümkünse 23 Temmuz'dan itibaren planlamak daha doğru olur. 

25 Temmuz'da başlayacak Venüs retrosu, eski bir dostunuzla tekrar görüşmenize, küs olduğunuz biri ile barışmanıza, duygusal konularda hedeflerinizi yeniden belirlemenize yol açabilir. sosyal konularda ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Venüs retrosu evlilik, partneriniz veya eşinizle ilgili konuları da aktive edecek. Öncelikle eşinizle ilgili konularda retroyla birlikte daha esnek ve sakin olmaya çalışın. Ayrıca eşinizle ilgili daha önce fark etmediğiniz bir durum aniden karşınıza çıkabilir. 

Venüs retrosu iş ortaklıklarınız varsa bu alanda da etkili olacak ki öncelikle retro boyunca yeni bir iş ortaklığına başlamamak doğru olur. 

Bu ay 23 Temmuz'a kadar yolculuk planlarınızı dikkatli planlayın ve mümkünse 23'ünden itibaren aktive edin. Eğer öncesinde yapmanız gereken bir yolculuk varsa, bilhassa yurtdışına kontrollerinizi iyi yapın. Her detaya dikkat edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat