Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,365
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 


Ocak ayında iletişim trafiğiniz ve yakın çevre ilişkileriniz ön planda olacaktır. Önemli görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, etkileyici konuşmalar yapabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir süreçtesiniz. Kısa yolculuklar ve seyahatler gündeme gelebilir. Kardeşlerinizin ve akrabalarınızın ihtiyaçlarıyla daha yakından ilgilenebilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Uzun süredir merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz. İletişim trafiğinizin yoğun olacağı bugünlerde, geçmişle ilgili konular gündeme gelebilir. Takıntılı ve saplantılı düşüncelere açık olacağımız için, olayları yanlış değerlendirmemeye ekstra dikkat etmelisiniz. Aşırı duygusal tepkiler verebilir, baskıcı davranışlara açık olabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmamanız önem kazanacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Aşk hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. Tutkulu yaklaşımlar sergileyebilir, duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni bir eve taşınabilir, aile ilişkilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bu tarihten itibaren evde daha çok vakit geçirmek isteyebilir, dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz. Rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Ailenizle geçmişte yaşadığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla karşılaşabilir, geçmişle yüzleşebilirsiniz. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız, yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. Evinizi ve eşyalarınızı düzenleyebilir, size zarar veren alışkanlıklarınızı görme şansı elde edebilir, enerjinizi aşağıya çeken davranışlarınızı geride bırakmaya niyet edebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat