Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,496
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ay boyunca maddi konulara dönük olacaksınız. Bir süredir almayı düşündüğünüz bir ev veya başlatmayı düşündüğünüz iş girişimi nedeniyle parasal konularda hesaplar yapma ve artık adım atma isteğiniz bilenecek. Kredi kullanma düşüncesi, finansal şartlarınızı zorlama, hesaplarınızı gözden geçirme ay boyunca yoğunlaşacağınız konular arasında. Bu noktada unutmamanız gereken, bilhassa bankacılık işleri ve kredilerle ilgili 19 Mayıs'ta başlayan Merkür retrosu acele ile adım atmamak gerektiğini vurgulamakta. 


Genel olarak iş fırsatlarına açık olacağınız ay boyunca Merkür gerilemesi nedeniyle ayın ortasına kadar aktif olan gelişmeler, 19 Mayıs'tan itibaren ani karışıklıklara, hesapta olmayan aksiliklere yerini bırakabilir. Dolayısı ile acele kararlar vermek ve fazla cesur girişimlerde bulunmak adına enerjiler dikkatli olmanızı planlamakta. Eğer seyahat ve yolculuk içeren bir işiniz varsa, eğitim, yurtdışı bağlantıları ağırlıklı bir kariyeriniz bulunuyorsa 8 Mayıs'tan itibaren başlayacak Venüs desteği sizi rahatlatabilir. Fakat bu süreç 19 Mayıs'tan itibaren dikkatli olunması gerektiğini de vurgulamakta. Duygusal konularda ay boyunca güzel etkileri var. Eşiniz veya partnerinizle bir süredir üzerinde düşündüğünüz bir konuda karara varmak, seyahate çıkmak, evlilik, nişan gibi ilişkinizi ciddi bir alana taşıyacak bir adım atmak söz konusu olabilir. Yeni Ay 18 Mayıs haftasında ilişkiler adına size farklı bakış açısı, yenilenme etkisi, kararlar alma eğilimi getirebilir. Bekarsanız ilginç biçimde hayatınıza biri girebilir. 

Sevgili Akrep burcu verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat