Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,733
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar,

Bu ay sizi hareketli bir ay bekliyor çünkü Mart ayında hem Güneş hem de Ay tutulması gerçekleşecek. 

9 Mart'taki Güneş tutulması Akrep burcu için çok keyifli bir alanda; aşk, ilişkiler ve hayata bakış açınız alanında gerçekleşecek. Hayata pozitif açıdan bakmanızı sağlayacak, motivasyonunuzu yükseltecek enerjiler getirecek. Güneş tutulmasında Jüpiter de işin içinde olacak. Jüpiter kaynaklar alanınızı yönetiyor. Bu ay motivasyonunuz yüksek, aksiyon almaya yöneliksiniz ve burcunuz Balık yıldızları tarafından çok iyi bir şekilde destekleniyor. Bu dönemde aşk ile ilgili bir konuda netleşeceksiniz. Umutlarınız artacak ancak para konusu da sizin için önemli olacak. 

Mart, 6 Mart'ta Yay burcuna geçiş yapacak. Bu ay para konuları önemli olacak. Kazanç artırma girişimleri yapacaksınız. Bu anlamda Güneş tutulması da sizi tetikleyecek. Bu dönemde sosyal çevrenizin de desteğini alacaksınız. Varolan işinizi destekleyebilir, fikir verebilirler ya da bir iş bulma sürecine girdiyseniz, bu anlamda size yardımcı olabilirler. 

Haritanızın 12. evi dediğimiz alanda, içsel olarak "harekete geçmeliyim, başlatmalıyım" diyebilirsiniz. 

20 Mart'ta Güneş Koç burcuna geçiş yapıyor. Hemen ardından 22 Mart'ta da Merkür peşinden gidecek. Bunlar gösteriyor ki, rutininiz hareketlenecek, temponuz artacak. Bu enerjiler devredeyken, Güneş tutulmasının üzerine ay tutulmasının gerçekleşmesi ile harekete geçmiş olacak, ay sonuna doğru görüşmelerinizi artıracaksınız. 

Aşkta daha net olacağınız bu ay, birlikteyseniz birlikteliğiniz konusunda, sürüncemede bir ilişkiniz varsa, ayrılma, bitirme konusunda daha net olacaksınız. Burada Güneş'in aşk konusundaki önemli etkileri mevcut.

Mart ayında öncü, başlatan, kararlı pozisyondasınız. Kazanç artırma girişimleriniz varken aynı zamanda bu ay size para da harcatabilir. 

Bütün bunların yanı sıra özellikle ay sonuna doğru, Ay'ın da etkilerini göz önünde bulundurursak, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 

Mart ayı size sağlık, mutluluk ve neşe getirsin.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat