Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,007
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu veya yükseleni Akrep olanlar,

17 Kasım'a kadar iş hayatınızda kamuyla ilgili konular, ilgileniyorsanız siyasi alanlar, devletle ilgili işler, önemli projeler, teknolojik yatırımlar, yönetim konuları ve idari alanlarda hassas olacaksınız. 18 Kasım'la birlikte bu alanlarda daha rahat etkilere geçiyorsunuz yine bu tarihle birlikte kendinizi çok daha rahat ortaya koyma etkileriniz söz konusu. 

Kariyer ve iş alanlarınızda enerjiler ay ortasından itibaren dengeye oturacak, öncesinde karar almak, uygulamak ve en önemlisi bir konuyu başlatmak adına dikkatli olmak gerekmekte. Sosyal alanlarınız, çevrenizle ilişkileriniz adına hareketli bir ay söz konusu. Fakat eleştirel tavırlarınız nedeniyle sosyal çevrenizle iletişimde sorunlar yaşanabilir. Çevrenizden destek almak, zorlandığınız konularda arkadaşlarınızın yanınızda olması söz konusu iken fazla detaycı ve eleştirel bakış açısı iletişim sorunları yaşanmasına neden olabilir. 

Fırsatlar var ama bunları değerlendirirken iletişime ve ilişkilere dikkat etmek gerekecek. Bir süredir beklettiğiniz planlarınızı uygulamak için arzunuz yüksek olabilir ama şartlar sizin için ay ortasına kadar dengesiz enerjiler de vereceği için acele ile adım atmayın ve plansız davranmayın. 

Genel olarak sosyal ortamlarda bulunmak, yalnız hareket etmemek eğiliminde olacaksınız. Eğer bekarsanız, böyle bir ortamda size ilginç gelen biri ile tanışma, etkilenme söz konusu. Evli Akrep burçları ise duygusal konulardan çok sorumluluklar, ilişkiniz geleceği gibi daha ciddi konulara yönelebilir. Küçük konuları büyütmeden ve akılcı bakış açısı ile çözmeye gayret edin. Tepkisel ve duygusal davrandıkça ilişkinizde karışıklıklar da artabilir. Özellikle 11 Kasım ve civarında duygusal açıdan çok hassas olacaksınız. Bu dönemi ilişkiler açısından iyi yönetmeniz gerekebilir. 

Sevgili Akrepler, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat