Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

2,399
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep Burçları, doğum gününüz kutlu olsun. Kasım ayı boyunca kişisel ve duygusal ihtiyaçlarınız ön planda olacaktır. Yeni girişimlerde bulunabilir, düşündüğünüz eylemleri harekete geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilir, çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. 

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; ikili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. İlişkiye yönelik ihtiyaçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerle ilgili sonuç alabilirsiniz. Yeni gerçekler öğrenebilir, bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yaklaşımlar sergileyebilir,  sahip olduğunuz değeleri korumak isteyebilirsiniz.
 
10 - 11 Kasım tarihlerinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars - Plüton kavuşumu ile, düşündüklerinizi gerçekleştirmek için hırslı ve ve tutkulu yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeş ilişkileriniz gündemde olacaktır. Bugünlerde baskıcı davranışlardan uzak durmanız önem kazanacaktır. 

12-14 Kasım tarihleri arasında Mars - Uranüs kare açı gerçekleşecek. Günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda beklenmeyen tepkiler göstermeye ve ani çıkışlarda bulunmaya fazlasıyla açık olabilirsiniz. Sakarlıklara ve kazalara dikkat etmelisiniz. Düşünerek konuşmanız ve sözcüklerinizi özenle seçmeniz gereken günlerdesiniz.

17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; maddi-manevi değerlerinize daha fazla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi yaratıcı bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bu süreçte, sanatsal etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. 

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; bu yeniayla birlikte maddi kazançlarınızı artırabileceğiniz yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş arayan akrep burçları yeni bir işe girebilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirler. Maddi hesaplarınızı düzenleyebilir, eski defterleri kapatabilir, yeni bir düzene geçebilirsiniz. 

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Yakın çevre ilişkilerinizde ve iş hayatınızda kontrolünüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan durumlar, düşüncelerinizde yeni farkındalıklar kazanmanıza neden olabilir. Bu günlerde olaylara daha sakin yaklaşmanız ve değişen durumlara uyum sağlamanız önem kazanacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat