Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,455
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Akrep burcu kadınları aşırı gizemli, kapalı ve ketum yapıdadırlar. Kıskanç ve dominant karakterleriyle karşıdaki insanı bıktırabilir. İlişkiler içerisinde aşırı kıskanç, aşırı öğrenmeye meraklı, aşırı derecede karşısındaki insanları irdeleyen yapıda olmaları ve kendileriyle ilgili hiç bir şey açıklamamaları neticesinde karşılarındaki insanlarda gerginlik ve sinirlilik durumu yaratabilirler. 


Akrep burcu anneleri çocuklarından aşırı beklenti içerisindedirler. Mükemmelliyetçi yapıları, titiz yaklaşımlarıyla çocukları üzerinde bunaltıcı bir yapı sergileyebilirler. Duygusal duyarlılıklarıyla zaman zaman çocuklarına da içten içe rekabet duygusunu aşılayabilir ve kin duymalarına sebebiyet verebilir. 

Çocuklarına olan sevgilerini bir anneden çok tanrısal bir bağımlılık olarak görürler. Çocukları onların parçalarıdır ve onların hata yapmalarını asla affedemezler. İlişkilerde aşırı mükemmelliyetçi, dürüst ve dobra yaklaşımları zaman zaman karşılarındaki insanları bunaltıcı bir yapı sergileyebilir. Akrep burcu kadınlarının düzeltmesi gereken en önemli şey aşırı mükemmelliyetçi, aşırı sorgulayan ve güvenmeyen yapılarını düzeltmeleri yönünde olacaktır. 

İnsanlara güvenmeyi, insanlarla barış halinde olmayı ve rekabetten uzak durmayı öğrenmek hayatlarına mutlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde devam etmelerini sağlayacaktır. Akrep burcu aşırı tutkularından, aşırı duygularından ve aşırı olan her türlü durumdan uzak durduğu müddetçe hayatında mutlu, huzurlu ve güvende olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat