Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

1,076
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Gizemli yapısı, tutkulu bakışları ve büyüleyici sözleriyle Akrep kadını her dem ilgi odağı olmayı başaracaktır. Bu kadınlar karşılarında iş hayatında başarılı, hayatta başarılı olmuş ve kendini göstere bilmeyi ilke edinmiş prensipli erkekleri hayat alanına çekmeyi isteyeceklerdir. Aynı zamanda bir akrep kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız öncelikle iş hayatında ve finansal konularda başarılı olmayı bilmeniz gerekmektedir. 


Bu kadın karşısında sulu, şakacı ve çok espritüel bir erkek görmeyi istemeyecektir. Genelde ağır başlı, maskülen ve dominant yapıda, iş yönetimi konusunda başarılı bir erkek görmek isteyecektir. Bu kadının ilgisini çekmek istiyorsanız tutkulu, bağlı, onun güvenini kazanabilecek yapıda olmanız gerekmektedir. Yalanı yakalar ve yalandan asla hoşlanmaz. Bir kere ona yalan söylerseniz asla size geri dönmeyecek ve bir daha güvenmeyecektir. 

Akrep kadınları bağlandıkları zaman ve gerçekten seni seviyorum sözcüğünü kullandıktan sonra sizden asla kopmayacak, mutlu, huzurlu ve güzel bir beraberliği devam ettirmek isteyeceklerdir. Akrep kadınlarını hayat alanınızda tutmak istiyorsanız öncelikle onlara dürüst, açık ve güvenilir olduğunuzu hissettirmeniz gerekli, iş hayatında, özel hayatınızda ve her türlü hayat alanında başarılı olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat