Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,295
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Akrep burcu erkekleri aşırı kıskanç, kendini açmaktan uzak duran yapıdadırlar. Akrep burcu erkekleri karşılarındaki insanlara kendini açmadan önce, karşısındakinin sürekli kendini anlatmayı istemesini bekler. Sorumluluk almaktan özellikle bir ilişkide uzak durur. Çünkü güven duyması zaman alacaktır. 


Akrep burcu erkekleri çocuklarından aşırı sorumluluk bekleyeceklerdir. Akrep burcu erkeklerinin çocuklarından beklentileri çok fazla olduğu için onları mücadele ve rekabete sokacaktır. Zaman zaman sevgisini göstermekle ilgili ciddi sıkıntıları vardır. Çocuklarından aşırı mükemmellik, aşırı his ve çalışma duygusu bekleyen Akrep erkekleri çocuklarıyla olan bağlantılarında soğuk, katı ve mesafeli davranacaklardır. 

Akrep burcu erkeklerinin ilişkiler ve özel hayatlarındaki en büyük sorunu kıskançlık ve aşırı şüpheciliktir. Bunları güven ve empatiye bırakmaları gerekmektedir. İnsanlardan çok fazla şey beklerler, sorumluluk beklerler, bağlılık beklerler ve tutkulu yaklaşımlarıyla zaman zaman bunaltıcı olabilirler. En büyük duyguları kendileriyle olan savaşlarıdır. Kendileriyle olan savaşlarını ilişkilerine ve özel hayatlarına yansıttıkları için kıskanç, hasis ve sorunlu olarak anılabilirler. Mutlu, huzurlu ve güvenli bir hayat kurmaları için insanlara güvenmeyi öğrenmeleri ve karşılarından beklediği açıklığı kendileri göstermeleri gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat