Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,069
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burçları, Ekim ayı boyunca dinlenme ihtiyacı hissedebilir, kendi içinize dönerek yaşadıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem kalabalık ortamlarda bulunmaktan ziyade, kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermek isteyebilirsiniz. 

Akrep burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu retro ile birlikte hayatınızı ve yakın zamanda yaşadıklarınızı düşünebilir, eski olayları anımsayabilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişiler ile tekrar görüşebilirsiniz. 

Akrep burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Akrep burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Bu dönemde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecek.

Kendi içinize dönerek olayları çok daha farklı açılardan gözlemleyeceğiniz bu süreçte, yarım kalan konuları gündeme getirebilir, düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.

Uzun süredir görmediğiniz kişiler ile karşılaşabilir, geçmişte yaşadığınız olaylar ile ilgili önemli haberler alabilirsiniz.

Ekim 2014'te Akrep burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, günlük hayatınızdaki işlerinizin ön plana geçmesine neden olacak. Özellikle bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir sürece gireceksiniz. Bu dönemde baş ağrılarınız olabilir. 

Çalışma ortamınızda ani gelişen olaylar ve sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. İşten ayrılmayı düşünen Akrep burçları için bu dönem uygun fırsatlar oluşabilir. Günlük hayatınızda bir takım gelişmeler gündeme gelebilir. 

Gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumalı, değişen koşullara uygun sağlamalısınız.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulma ile birlikte hayatınızda yeni bir dönemin başladığını hissedebilir, önemli fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ekim 2014'te Akrep burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat