Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

910
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar;

5 Aralık'ta Venüs burcunuza geçiş yapacak. Bu sayede son derece keyifli, dikkat çekebileceğiniz motivasyonunuzu artıracak konular içerisinde olacaksınız, kendinizi rahat ifade edecek, aynı zamanda yakışıklı veya güzel olarak dikkat çekici olmacaksınız. 

Venüs'ün burcunuza gelişi güzel bir haber ancak Aralık ayı genel olarak zor etkiler barındırıyor. Hem ülkemizde hem dünyamızda bunların etkilerini hissediyoruz. Keza bireysel olarak haritalarımızda da baskıyı yaşıyoruz. 

Ay enerjilerinin getirdiği baskıya baktığımızda daha çok Akreplerin iç dünyası ile ilgili konularda baskı söz konusu. İçsel öfke, sağlıkla ilgili konular ve kendinizi izole etme arzunuz ön planda olacak. Mars yönetici gezegeniniz ve Mars'ın Terazi burcunda yaptığı yolculuk bu yöndeki baskıları artırıyor. Aynı zamanda hem Uranüs hem Platün açısından son derece zor açılar söz konusu.
 
Aralık ayında ne istediğiniz konusuna odaklanıyorsunuz ama ancak bu ay bu konuları hayata geçirmek anlamında biraz geride duracaksınız çünkü beklemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. Aralık ayı daha çok plan yaptığınız bir ay olacak. Aksiyon almaya ise Ocak ayında karar vereceksiniz ya da aksiyon alma ile ilgili haberleri Ocak ayında alacaksınız. Genel olarak sağlığınıza, bu tempodaki sizi yoracak olan insanları hayatınızdan biraz uzak durmaya önem verin ki denge yaratmanız mümkün olsun.

Güneş'in Yay burcundan geçmesi ekonomik yönden rahatlamanızı sağlayabilir. Satürn Yay burcunda kaynaklar alanınız. Buradaki Satürn oluşu da bizlere bir şey sahip olma arzusu getirir. Ev benzeri yatırımlara girmek, köklenmek, uzun vadeli bir borç altına girmek de buna dahildir ve bütün bunlar Satürn enerjisi ile birlikte gelebilir. 11 Aralık'taki Yay burcu yeni ayı bu gibi durumları tetikliyor. 

Ev sahibi olmak, parayı dengede kullanmak, gelirlerde artış size mutluluk getirir. Siz de gelir artışınızı bir konuya kanalize olarak değerlendirmek isteyeceksiniz.Satürn'ün sizden istediği şey para ile ilgili konularda sorumluluk almanız.

10 Aralık'ta Merkür, 22 Aralık'ta da Güneş Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Oğlak yıldızları sizin yakın çevre ilişkilerinizi anlatıyor. Kardeşler, kuzenler, iletişim ve seyahat alanlarında hareketlilik başlayacak. 

Merkür ve peşinden Güneş'in de gelişiyle ve 25 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu, tam olarak iletişim ve seyahatler aksınızı ilgilendiriyor. Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay 25 Aralık'a kadar sizebir seyahat getirebilir. Bulunduğunuz yerden uzaklaşma arzusu duyabilirsiniz. Genel olarak bu enerjiyi dengede kullanırsanız sizler için çok kötü bir ay değil Aralık ayı. Yalnızca 5 - 12 Aralık tarihleri arasında dikkat emeniz gerekiyor. Ertelediğiniz sağlık konuları varsa bunları kesinlikle atlamayın, mümkünse tüm kontrollerinizi tamamlayın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat