Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,304
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 


2014 Aralık ayında maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ön planda olacaktır. Güvende hissetmeye fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler ve kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar gündeme gelebilir. Ay sonuna kadar çalışma hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; evinizde ve aile hayatınızda mücadele etmenizi gerektiren durumlar oluşabilir. Tadilat, dekorasyon gibi işleriniz gündemde olacaktır. Bu zamana kadar sessiz kaldığınız konulara tepki göstermek isteyebilirsiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, gizemli ve bilinmeyen konuları araştırmak isteyebilirsiniz. Bilmediğiniz yeni gerçekler öğrenebilir, bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Başkalarından gelen maddi gelirleriniz gündemde olacaktır. Miras, kredi, nafaka gibi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar gündeme gelebilir. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Ağustos ayından itibaren iş ve kariyer hayatınızda şanslı gelişmelerle karşılaşmanıza yardım eden Jüpiter, bu tarihten itibaren geçmişte kaçırdığınız fırsatları yeniden değerlendirebilmenize yardım edebilir. Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bu süreçte, önceliklerinizi düşünmeli ve aldığınız teklifleri iyi değerlendirmelisiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Okumaktan, araştırmaktan keyif alacağınız bir süreç başlıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden biriyle yeni bir aşk gündeme gelebilir. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte iletişim ve haberleşme ön plana çıkacaktır. Önemli teklifler alabilir, fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Reklam, basın-yayın ve tanıtımla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden güzel destekler bulabileceğiniz bir süreç başlıyor. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Uzun süredir bireysel hayatınızda yaşadığınız zorluklar bu tarihten itibaren geride kalmaya başlıyor. Maddi kazançlarınızla ve değer verdiğiniz konularla ilgili sorumluluk almaya başlıyorsunuz. Geleceğe yönelik maddi yatırımlar ön planda olacaktır. Güvende hissetmeye fazlasıyla önem verebilir, değerlerinizi korumak üzere harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte harcamalarınızı kısıtlayabilir, hayata gerçekçi gözlerle bakabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat