Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,386
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu bu ay kariyer ve iş konuları sizin için öncelikli alanlar olabilir. 7 Ağustos'ta kariyerinizle ilgili konuları aktive etmeye başlayacak Mars enerjisi sizi hareketli, hedef odaklı, sonuca çabuk ulaşma isteği ile dolu kılacak. 

İş alanlarınızda ani gelişmeler, agresif enerjiler hakim olsa da, direncinizde yüksek olacak. Kariyerinizle ilgili bir yol ayrımında olabilirsiniz, sizin için önemli kararları almak, yeni hedefler belirlemek adına zihniniz ay boyunca meşgul olacak. İş ve kariyer etkilerinizi hareketlendirecek Ağustos'un yeni ayı, 14 Ağustos'tan itibaren ayın ikinci yarısında yeni gelişmeleri size sunabilir. Ancak yeni ay öncesi gerçekleşecek Merkür - Neptün karesi zihninizin karışık olmasına da meydan veriyor ki 13 ve 14 Ağustos'ta keskin kararlar almaktan uzak durmaya çalışın.

15 - 17 Ağustos arası bir süre önce görüştüğünüz bir firma, yönetici veya otorite konumundan biri ile devletle bağlantılı işler yeniden gündeme gelebilir. Bu aralıkta tekliflere daha açık olacak, kariyerinizle ilgili ani bir değişim veya gelişme yaşayabileceksiniz.

Bu ay ulaşmak istediğiniz önemli biri varsa 25 Ağustos'tan itibaren sizi üst düzey insanlarla buluşturabilecek olumlu etkilerden geçeceksiniz.

Bu ayın sonuna 29 Ağustos'a denk gelen dolunay, ilişkiniz, aşk hayatınız adına bir tamamlanma verebileceği gibi sonuca ulaşma adına da destekli olacaksınız. Dolunay etkisi ayın son haftasından itibaren bekleyen işlerinizin tamamlanmasına ve daha iyi ve net şekilde önünüzü görmenize neden olabilir. 

Sevgili Akrep burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat