Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

822
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar,

9 Ocak'ta Merkür düz hareketine başlıyor. Parasal konularda birtakım yeni girişimlerde bulunabilir, daha fazla gelir elde etmek için yeni projeler üretebilirsiniz. Sahip olmayı istediğiniz bazı eşyalar varsa, 9 Ocak'tan sonra bunlara daha rahat bir şekilde kavuşacaksınız. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştiriyor ve Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Özellikle iletişim anlamında güçleniyorsunuz. Fikirlerinizi, projelerinizi insanlara daha rahat bir şekilde aktarabilir, yeni fikirler üretmek konusunda daha yaratıcı olabilirsiniz. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz veya yakın çevreniz ile beraber bir projenin başlangıcını yapabilirsiniz. Bu konularda güzel gelişmeler var. 

Bir eğitim programına kaydolmayı amaçlayan Akrepler için de güzel bir dönem. Bu tür girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Bu hafta 5. evinizde bir Venüs - Neptün kavuşumu var. Aşk ve ilişkiler konusunda güzel gelişmeler olabilir. Hayallerinizdeki aşka kavuşabilirsiniz. Buna ek olarak kendi görünüşünüzü, güzelliğinizi veya yakışıklılığınızı sahneye çıkarabilirsiniz. Çünkü bu dönemde insanlar arasında çok net bir şekilde görünür olacaksınız. Bazılarınız ise aşk, ilişkiler ve hayattan daha fazla keyif almak adına, özellikle ikili ilişkliler alanında artık bırakması gereken birtakım insanlar varsa bunlarla vedalaşabilir. Ortaya çıkmalarını, ikili ilişkiler alanında daha mutlu olmalarını sağlayacak yeni insanlarla karşılaşabilir. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat