Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,686
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


Güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Hafta başından itibaren gerçekleşen bu yeni ayın etkilerini hissetmeye başlayacaksınız. Yeni gelirler elde edebilir, başkalarının kaynaklarını işleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer evlenmek gibi bir niyetiniz varsa, yılın en güzel dönemlerinden birindesiniz. Evlenebilirsiniz. Henüz böyle bir alternatifiniz yoksa, evleneceğiniz insan ile tanışabilirsiniz. 

Sosyal çevrenizden güçlü, karizmatik insanlar hem para kazanmanız hem de evlenmeniz için size destek verecek. Mars perşembe gününden itibaren harekete geçmeye değil, dinlenmeye teşvik edecek. İçe dönmeniz ve kendiniz ile hesaplaşmanız gerekiyor. Ancak kendinize kızma durumunu abartmayın. Çünkü Aralık ortasından itibaren bu kızgınlık kendi kendinize zarar vermeye dönüşebilir. 

Perşembe günü yeni bir durum daha var. Kuzey ay düğümü Başak burcuna; dostluk ve idealler alanınıza yerleşiyor. Hem yeni dostlar edinecek hem yeni idealler geliştireceksiniz. Her iki konuda da şans sizinle olacak. Zaten Jüpiter bir süredir dostluk ve idealler alanınızda yol alıyordu. Kuzey ay düğümü de Jüpiter gibi çalışarak size şans getirecek ve çok iyi dostlarınız olacak. Sevgili Akrep burcu, size güzel bir hafta diliyor; bolluk, bereket ve diğer her güzel şey sizinle olsun diyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat