Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,614
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar,

Bu hafta yeni ay sayesinde hafta sonuna kadar yeni bir mülk alacaksınız. Bu mülk size yeni gelirler de sağlayacak, aynı zamanda bir iş kurmanıza da yardımcı olacak. Bu öyle bir mülk ki, eğer ev alıyorsanız, evinizden iş yapacaksınız. Bir işyeri satın alıyorsanız, o işyerini işler hale getirecek, bir iş kuracaksınız. Bol bol para kazanacaksınız. 

Bir tarla, arsa alıyorsanız onu kısa vadede işe, yatırıma dönüştürebileceksiniz. Bu hafta para ile ilişkiniz hiç olmadığı kadar iyi. Çünkü gelirlerinizi sabit bir şekilde koruyabileceksiniz. Ancak dikkatli olmanız gereken bir konu var sevgili Akrepler. Burcunuzda son günlerde Mars dolaşıyordu. Bu Mars, bu hafta yeni ay ile sert bir açı kuruyor. Mars'ın kurduğu sert açılar her zaman savaş, tartışma ve kavga demektir. Bu hafta malesef kavgaya yol açacak etkiler altında olacaksınız. Başkalarını kolaylıkla kışkırtacak veya tahrik edeceksiniz. Bu kışkırtmalar özellikle aile içi problemlerde ailenizle karşılıklı savaşıyorsunuz gibi hissettirebilir.  Bu hafta bir miktar geri çekilmeniz, savaştan, tartışmalardan kaçınmanız gerekiyor. Çünkü yeni ay size yenilik getirecek ve sizin o yeniliklere zarar vermemeniz gerekiyor. Zarar vermemek için de biraz durmanız ve sakin kalmanız gerekiyor. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece güzel bir haftadasınız.

Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat