Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,255
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu, çarşamba gününe kadar duygusal konular, aşk hayatınız, ilişkileriniz ön planda olacak. Bu hafta Merkür rötardan çıkmaya hazırlanacak. Bu etki çıkış sürecinde aksilikleri artırırken, karar verirken yanılgılara da sebep olur. Bu nedenle hafta boyunca rölantide kalmak, aşk veya kariyer konularında önemli işleri bu döneme denk getirmemeye özen gösterin. Daha çok beklemede kalmaya çalışın. Pazartesi günü iş planlarınızı 11:30'dan sonraya planlamaya gayret edin. Haftanın ilk günü enerjiler 11:30'dan sonra rahat olacak ve öncesinde herhangi bir konuda başlangıç yapmak destekli değil. Aynı etki çarşamba dünü 14:30'a kadar da var. Çarşamba günü 14:30'dan sonrasında günü planlamak gerekmekte. 


Haftanın ilk yarısı aşk ve ilişkiler adına hassasiyetlere yatkın olacaksınız. Daha alıngan olmakla birlikte, sezgileriniz yükselecek. Çarşamba 14:30'dan itibaren iş ve mesleki konularla, çalışmayanlar için gündelik konuları ele almak adına desteklisiniz. Merkür rötarı nedeniyle yeni başlangıç yapmamak kaydıyla, eksik işleri tamamlamak, düzene koymak için çarşamba ile cuma akşama kadar olan dönem uygun enerjiler söz konusu. 

Bu hafta parasal işleriniz adına banka işleri, kredi ve benzeri konularda başvuru ve taleplerinizi mümkün olduğunca bekletin. Planlarınız üzerinde düşünmek, araştırma yapmak uygun olsa da parasal işlerde adım atmak hafta boyunca uygun değil. 

Cuma akşam saatlerinden itibaren Ay'ın karşı burcunuza geçmesi ve cumartesiden itibaren artık Merkür rötarı etkisinin bitmesi, sizi hafta sonu zihinsel ve duygusal olarak rahatlatacak. Özellikle aşk ve duygusal hayatınızla ilgili konuları hafta sonuna ertelemek bu nedenle daha iyi olacaktır. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat