Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,765
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


Yeni gelirler ile ilgili düşünceleriniz perşembe gününe kadar devam edecek ama perşembeden itibaren kazanacağınız bütün parayı nereye harcayacağınızı çok iyi biliyor olacaksınız. Özellikle işiniz ile ilgili harcamalar tanınma ve reklamlar ile ilgili olacak. 

Cuma günü yeni gelirler kazanmakla ilgili alanınızda bir yeni ay doğuyor. Yeni aylar her zaman yenilikler getirir ve oluştukları günden 5 gün önce etkileri başlar. Yeni iş teklifleri alabilir ya da maaşınızla ilgili ödemeler pazartesiden itibaren başlamış olacak. 

Yeni gelirleri nerede değerlendireceğinize dair bilginiz var ama Jüpiter ile yeni ay arasında bir kare açı var. Arkadaşlarınızdan zarar görebileceğiniz bir haftadasınız. Arkadaşlarınızın fikirleri, davranışları, tutumları bir şekilde para kaybetmenize yol açabilir. Bu hafta onlarla para ortaklığı ya da para ilişkisine girmeyin. Onların önerisi yerine kendi fikirlerinizi kullanmalısınız. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer konu sağlık. Özellikle yakılarınızın sağlığı ile ilgili ani değişiklikler ne yapacağınızı şaşırmanıza yol açabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat