Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

798
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. 

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları şifalandıracağınız ve bundan sonra ilişkilerde daha mutlu ve cesur olacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda diplomasi yoluyla mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Fikirlerinizi partnerinize net bir şekilde açabilirsiniz. İletişim gücünüzü kullanarak isteklerinizi elde edebileceğiniz bir enerjiniz var. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  İnsanlara hizmet edeceğiniz, günlük rutin işlerinizle uğraşacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş ile ilgili beklediğinzi haberlere ulaşabilir, yeni projeler üretebilirsiniz. İşinizde başarılı olmak adına yeni başlangıçlar yapabilir, iş ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Tekliflere açıksınız. Ortaklıklar gündeme gelebilir veya iş yerinde tanışacağınız bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat