Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,590
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, 


Geçtiğimiz haftadan bu yana arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınızda bir hareketlenme söz konusu. 

Mars Başak burcundan geçiş yapıyor ve erkek arkadaşlarınızla daha sık buluşuyor ve büyük ihtimaller daha sık tartışıyorsunuz. Ancak partneriniz bu durumdan rahatsızlık duyabilir, tepkileri ile hayal kırıklığına yol açabilir ya da sizin veya arkadaşlarınızın tepkileri ile partneriniz hayal kırıklığına uğrayabilir. Çocuklarınız varsa, onlar da kendilerini bu dönemde ihmal edilmiş hissedebilir. 

Satürn geçtiğimiz haftalarda Yay burcuna yerleşmişti ve burası sizin para alanınızdı. Para ile ilişkiniz Satürn'ün kontrolüne geçmişti. Geçen haftalarda para alanınızı yöneten Satürn parasal alanda karşınıza çıkan engeller sonucu sizi daha tutumlu ve yatırımcı davranmaya teşvik etti. Satürn bu hafta da yine öncelikli bir konumda. 

Perşembe gününden itibaren Venüs Başak burcuna yerleşecek. Yeni kadın arkadaşlarınız olacak fakat parasal zorlanmalar ya da yatırım yapma isteğiniz sizi dostluklardan bir miktar uzak tutabilir.

Aslında bu dostluklardan aşk ortaya çıkabilir. Parasal zorlanmaları ya da özgüvensizliğinizi bir kenara bırakabilirseniz yeni tanışacağınız kişi ile ilişkinizi aşka dönüştürmek elinizde olacak. 

Gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay dinlenmenizi ve dinginleşmenizi sağlarken bazı kötü alışkanlıkları da bir kenara bırakmanızı sağlayacak.

Hafta boyunca odağınızı zararlı alışkanlıklarınız ya da olumsuz düşünme eğiliminiz olmalı, bunlar üzerine kafa yorarak onlardan kurtulmanın yollarını aramalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat