Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,031
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar,


Geçtiğimiz hafta pazar günü Mars burcunuza yerleşti, bir miktar enerjik bir miktar da agresif hissetmenize sebep olmaya başladı ve Mars?ın bu konumu Merkür?le sert bir açı kurmasına da neden oldu. Merkür Salı gününden itibaren Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Aile içi ilişkilerde bir miktar gerilemenin dozu yükselecek, öfkenizi onlara yansıtacaksınız. Onlar yanlış anlayacak, onlar sizi yanlış değerlendirecek. Bu nedenle aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir haftadasınız.

Cumartesi gününden itibaren Merkür gerilemesini Oğlak burcunda sürdürmeye başlayacak ve bu kez yakın çevrenizle ilişkilerinize zarar verecek. Yakınlarınızın aşırı eleştirisi ve sert davranışları da bir hayli canınızı sıkıyor olacak. Nu hafta her anlamada ilişkileri çok iyi yönetmelisiniz ve çok iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta öncelikle sakin kalmayı hedef haline getirmelisiniz.

Cumadan itibaren Jüpiter Başak burcunda geri gitmeye başlayacak. Bu kez arkadaşlarınızla ilişkilerinizde bazı şansızlıklar, bazı talihsizlikler söz konusu olacak. Örneğin çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın rahatsızlandığını haber alabilirsiniz ve buna gerçekten içtenlikten üzülebilirsiniz. Bu haftadan itibaren gerilemeler maalesef her burcu her anlamda etkiliyor olacak. Dikkatiniz Merkür?de ve dostluklarınızda olmalı. Şansınızı bu alanda ellerinizle yaratmalısınız.

Mutlu, huzurlu, bolluk, bereket dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat