Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,220
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu sizin için önemli ve hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Öncelikle pazartesi günü burcunuzda gerçekleşen dolunay tutkularınızı ve enerjinizi yükseltiyor. 


Dolunayın burcunuzda olması, kişisel alanlarınızı, kendinizle alakalı durumları öne çıkaracak. Bekleyen ve yürümeyen işlerinizi sonuca ulaştırmanız, belirsizlikleri aydınlatmanız söz konusu. Kişisel konularda kararlar almanız, yakın dönemde ilişkiler ve hayata bakışınız açısından yenilenmeniz olasılığı hayli yüksek olacak. Dolunay etkileri ile sezgileriniz adeta bilenirken, bilinçaltınızda tuttuğunuz birçok konu aniden ortaya çıkabilir. 

Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. 

Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba günü iş ve kariyer konularına yoğunlaşacaksınız. Temponuz yükselirken genel olarak durumları gözünüzde fazla büyütme yaşanabilir. Durumları zorlamadan ve her yönü ile değerlendirirseniz hafta ortası fırsatları değerlendirme söz konusu olabilir. 

Perşembe ve Cuma günleri maddi konular ve parasal işlere yoğunlaşabilirsiniz. Eğer işinizde üstlerinizle veya özel hayatınızda partnerinizle yapmanız gereken bir konuşma veya özel bir görüşme varsa bu hafta perşembe ve cuma günleri destekli etkileriniz var. 

Cuma günü Venüs - Plüton karşıtlığı duygusal ilişkilerinize hareket getirecek. Bir süredir beğendiğiniz ama iletişim kuramadığınız biri ile kontak kurma söz konusu. 

Cumartesi sert etkiler nedeniyle günü stresten uzak ve sakin geçirmeye çalışın. Gerginliklere, çatışmalara açık olan enerjiler, çabuk sinirlenmenize ve özellikle yakın çevrenizle sorunlar yaşanmasına olanak verebilir. Dikkatli olmakta fayda var. 

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat