Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,765
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar, 


Yakın çevreniz ile ilgili köklü değişikler yapmak zorundasınız. Olaylar sizi zorlayacak. İş yaşamınızla ilgili de yenilikler yapmak durumundasınız. Bütün bunlara sebep içinizdeki karamsarlık. Bunu giderebilmek, kendiniz ile kavganızı sonlandırabilmek için bütün bu yenilikleri yapmak zorundasınız. Çünkü daha konforlu bir hayata geçiş yapmanız gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için bütün hafta boyunca kendi kendinizle kavga ediyor olacaksınız ve hafta sonundan itibaren her şey değişecek.

Venüs cumartesi günü burcunuza yerleşiyor ve bakış açınıza sevimlilik, sevecenlik dahil olacak. Hayata daha olumlu bakacaksınız ve bu sayede aşk hayatınızda da iyileşmeler söz konusu olacak. Bütün hafta boyunca aşk alanınızı etkileyecek. Bu arada para ile ilgili de olumsuzluklar söz konusu. Bu nedenle özgüven problemleri yaşayacaksınız hafta içinde ancak hafta sonu bunlar da dahil olmak üzere her şeyi toparlamış olacaksınız. Bütün hafta boyunca yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle moralinizi bozmamanızı tavsiye ediyorum. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat