Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,158
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu hafta ortasına kadar olan dönemde iş ve mesleki alanlarda kendinizi ifade etmek, görüşmeler ve iş bağlantıları adına verimli etkileriniz söz konusu. Hafta başı iş alanlarınıza dönük olacak olan zihniniz sizi yeniliklere, yaratıcı enerjilere daha açık kılıyor. Daha üretken ve yaratıcı olmanız gereken işler açısından hafta başı daha rahat olabilirsiniz.  

Akrep burcu bu hafta

Perşembeden itibaren ise ikili ilişkileriniz, duygusal konular ve partnerinizle olan görüşmeler öne çıkıyor. Birlikte planladığınız bir konuda koşulları daha uygun hale getirmeniz veya durumu güncellemeniz olası. 

Haftanın ikinci yarısı ev ile iş alanlarını, duygularınızla mantığınızı sürekli tartmak ve dengelemek durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle adım atarken meselelere çok yönlü bakma gerekliliği bu hafta sizin adınıza daha vurgulu olacak. 

Bu hafta hakkınızda yapılacak konuşmalar, kulağınıza gelebilecek asılsız haberler açısından bilgi kirliliğine açık etkiler var. Anlamadan ve aslını iyice öğrenmeden herhangi bir konunda önemli bir yorum yapmaktan kaçınmalısınız. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Akrepler haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat