Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,460
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu hafta başı çarşamba öğle saatlerine kadar maddi konular, parasal işleriniz adına hareketli olacaksınız Bankalarla ilgili çözmeniz gereken işler adına hafta başı uygun etkiler barındırmakta. 

Salı günü fikir değişikliklerine açık olurken, bilhassa ilişkilerinizde baskıya, eleştiriye tepkisel davranabilirsiniz. Enerjilerin belirsizliğe de işaret ettiği Salı günü boyunca planlı hareket etmeniz önemli diyebilirim.

Çarşamba gününden itibaren başlayan dolunay etkisi ile dikkatinizi yakın çevrenize, kardeşler veya arkadaşlarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. 

Perşembe gerçekleşecek dolunay ile yakın çevrenizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Diğer yandan aile bireylerinizle ilgili yarım kalmış işleri tamamlamak, aniden ortaya çıkan bir durum ile uğraşmak söz konusu. Dolunay duygusal konularda eksiklerinizle yüzleşmek, sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirmek ve ilişkinizde oturmayan noktaları daha net şekilde görmek açısından sizi bir anlamda aydınlatacak. Dolunay sürecinin etkin olacağı Çarşamba ile Cumartesi aralığında enerjiler gerginlik ve fevri adımlara da açık olacağı için, meseleleri objektif şekilde değerlendirmeniz önemli diyebilirim. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Akrepler haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat