Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,453
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrep burcu hareketli bir hafta sizi bekliyor. Öncelikle burcunuza ilerleyen Güneş sizi daha dikkat çekici ve önde olacağınız etkiler içinde bırakırken, yine burcunuzda seyre başlayan Venüs, duygusal alanlarınızı aktif hale getirecek. 

İlişkileriniz adına ciddi kararlar alma, sorumluluklarınıza dönük hareket etme isteğiniz, beraberliklerinizin sizin için daha öncelikli olması bu dönem daha yoğun hissedeceğiniz etkiler arasında. Diğer yandan kıskançlık ve fevri tepkilere de biraz daha açık olacağınız için, aslında duygusal olarak sizin adınıza önemli biri veya bir ilişki gereksiz gerginliklere de maruz kalabilir. Bu hafta birliktelikleriniz adına daha akılcı olmalı ve kontrolün sizde olması arzularınızı dizginlemelisiniz. 

Bu hafta sizi kişisel alanlarınıza daha dönük kılacak olan hafta başı etkileri, hafta ortasından itibaren daha çok maddi konular, ev alanlarınız, ailenizle ilgili yapılması gereken iş ve sorumluluklara yönelmenize vurgu yapabilir. 

Perşembe günü saat 17:00'a kadar Ay açısız dediğimiz pozisyonda olacağı için önemli başlangıçları bu hafta perşembeye denk getirmemeye çalışın, bugünü rutin işlerle tamamlamaya gayret edin.

Sevgili Akrepler, haftanın size verimli ve güzel enerjiler vermesini dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat