Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,718
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Kendinizi net bir şekilde ifade edebiliyor, ortaya koyabiliyorsunuz. İlişkiler vasıtası ile içinizdeki çocuğu ortaya çıkarıp mutlu oluyorsunuz. Dolayısıyla Akrepler için çok güzel bir dönemde olduklarını söyleyebiliriz. 

Fakat bu hafta Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Para kazanmak, kendi kaynaklarınız, gelir elde etmek adına kendinizi aşırı iyimser ve girişken hissediyorsunuz. Para ile ilgili istekleriniz, akışa bıraktığınız, rahat hareket ettiğiniz bu dönemdeki tutumunuz ile bir çatışma içine girebilir. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Maddi alanda sorunlar çıkıyorsa ve bunlar da sizin yaşam enerjinizi düşürüyorsa bu konuda direnç göstermek yerine hemen o konuyu çözmek için adım atmalısınız. Bu sizin büyümeniz, ilerlemeniz için önemli bir fırsat oluşturacak. Böylece hem para kazanacak hem de hayattan keyif alacağınız bir döneme girebileceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Kendi yaşam hedefleriniz doğrultusunda hareket ederken şanslar ve fırsatlar da yakalayacaksınız. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bazı stresli anlar yaşayabilirsiniz fakat bunların devamında arkadaşlıklarınız ile ilgili güzel farkındalıklar kazanacaksınız. Size yardımcı olmayan, sizi ileri götürmeyen bazı sosyal çevrelerden sıyrılabilir ve bazı yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bir diğer yandan ise şu ana kadar kariyeriniz için yaptığınız çalışmaların neticelerini göreceğiniz, işlerin netleşeceği bir dolunay yaşayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat