Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,114
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Geçtiğimiz haftalarda sosyal hayatınız için çok fazla harcama yaptıysanız, bu hafta bunun ödemeleri konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Tekrardan para konuları gündeminizde giriyor. Yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Bu nedenle yardım talep etmekten çekinmeyin, çünkü size seve seve yardım edecekler. Hatta eşinizin de işiniz ve kariyer konularında desteğini alacağınız bir hafta olacak.

Haftanın ortalarına doğru iletişim yönünüz artıyor ve insanlarla diyaloglarınızda, halkla ilişkiler, tanıtım, pazarlama, reklam gibi konularda ilerleme kaydedeceksiniz. 

28 Nisan Perşembe günü başlayacak ve 3 hafta sürecek Merkür retrosu ikili ilişkiler hanenizde yer alıyor. Dolayısıyla eski bir aşkınız geri dönmek isteyebilir ve siz iki kişi arasında kalabilirsiniz. "Ben o işi bitirmiştim, hatta yeni bir var artık hayatımda" diyorsanız, eski mevzuların açılacağından emin olun derim. Bu hane aynı zamanda açık düşmanlıklar hanesi olarak da tanımlandığından; bildiğiniz, düşmanlığını ve kıskançlığını hissettiğiniz birisinin tekrar bir atağı olabilir. Bu 3 haftalık süreçte konuşmalarınıza, yazışmalarınıza dikkat edin derim. Yazdığınız bir mesaj yanlışlıkla bir başkasına gitmesin sonra...

Kendinize iyi bakın. Bir sonraki hafta görüşünceye dek hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat