Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Akrep burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,999
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Akrep burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar 

Pazartesi günü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay cumaya kadar etkili olacak. Tamamlanma ve sonuçlanma getirecek. Dolunaylar kısmen sert enerjilerdir. Ancak bu dolunay biraz daha yumuşak nitelikte çünkü olumsuz bir açısı yok. Dolunay süresince dostlarınızdan birisiyle vedalaşabilirsiniz. Muhtemelen bu vedanın nedeni ve olumlu bir şey. Belki dostunuz kent dışına taşınacak, belki yurt dışına gidecek ya da hayatını değiştirme planına uyacak ve size veda edecek.

İdeallerinizden birisine de veda edebilirsiniz. Misyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Artık yeni yollara çıkmak isteyebilir, yeni bir ideal peşinde koşmak isteyebilirsiniz. Dolunaydan bu anlamda yararlanacaksınız. 

Ancak yöneticiniz Plüton bu hafta Uranüs ile sert bir açı altında kalacak. Bu açı uzun süredir, uzun yıllardır devam ediyor. Ancak bu hafta bu sert açı zirve yapıyor olacak. Kısa yolculuklarda dikkati olmanız gerekli. İş yaşamınızı etkileyecek çok büyük ve önemli değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişiklikler plan dışı da gerçekleşebilir. Sizin hayatınızın planı dışında da oluşabilir. Dış faktörler değişiklik yapmaya sizi zorunlu kılabilir. Buna dikkat ettiğiniz sürece güzel bir dolunayın etkisini tüm hafta hissedeceksiniz.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat